PROJEKTY INDYWIDUALNE

Od czego zacząć

Gromadzenie dokumentów potrzebnych do pozwolenia nabudowę należy rozpocząć w wydziale architektury urzędu gminy, miasta lub dzielnicy.

Uzyskamy tam wypis z miejscowego planu zagospodarowania...

więcej »

O nas

Właścicielką firmy oraz szefem zespołu architektów jest mgr inż. architekt Marta Muzyka-Ciepiela. Zespół stanowią ludzie młodzi, ambitni i pełni nowych pomysłów.
Opieramy się na nowych, ale sprawdzonych technologiach w umiejętny sposób godząc zarówno piękno architektury z późniejszym jej efektywnym i ekonomicznym użytkowaniem.

Siłą naszego biura architektonicznego jest nie tylko projektowanie dla Klienta, ale przede wszystkim stała współpraca i doradzanie w najepszych dla inwetstora rozwiązaniach. Szeroki zakres naszych usług jak również kompetencji powoduje że nigdy Klient nie pozostanie "sam ze swoimi oczekiwaniami". Nasi architekci poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi sprawami.


Oferujemy:
- stworzenie koncepcji dostosowanej do potrzeb Klienta
- kompleksowe przygotowanie i wykonanie indywidualnego projektu
- doradztwo w wyborze projektu gotowego
- dostosowanie wybranego projektu gotowego do indywidualnych oczekiwań Klienta nie tylko pod względem wizualnym, ale również funkcjonalnym jak i ekonomicznym (w dopuszczalnym zakresie)
- kompleksowo załatwimy za Państwa w urzędach wszelkie formalności zaczynając od Warunków Zabudowy i Zagospodarowania Terenu (WZiZT potocznej Wuzetki), poprzez ustalenie warunków przyłączenia poszczególnych mediów, zjazdów z dróg, ewentualne wyłączenie gruntów z produkcji rolnej oraz uzgodnienie trasy przebiegu przyłączy (uzgodnienia ZUDP), aż do uzyskania prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę domu, budynku gospodarczego,zgłoszeń domów  bloku itp. (dotyczy obszaru działania biura)

Siedziba firmy znajduje się w Batowicach k/Krakowa.
Obszar kompleksowego działania naszego biura obejmuje teren województwa małopolskiego, a w szczególności gminy: Kocmyrzów-Luborzyca , Michałowice, Mogilany, Zielonki, Czernichów, Zabierzów, Liszki, Mogilany, Wielka Wieś, Świątniku Górne, Iwanowice, Krzeszowice    oraz miasta województwa małopolskiego: Bochnia, Brzesko,Kraków, Myślenice, Niepołomice, Skawina,  Wieliczka. 

Oddział firmy Nowy Sącz

W ramach prowadzonego oddziału w Nowym Sączu oferujemy kompleksową obsługę naszego biura na terenie powiatu Nowosądeckiego  w gminach: Chełmiec, Grudek nad Dunajcem, Grybów, Korzenna, Łacko , Muszyna, Nawojowa , Piwniczna Zdrój, Rytro, Stary Sącz, Podegrodzie 

 ---------------------------------------------

Mgr inż. architekt Marta Muzyka-Ciepiela
- Architekt uprawniony posiadający wpis na listę członków Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów nr 062/2009.
- Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.
- Stypendystka programu Socrates na BAUHAUS UNIVERSITAEAT WEIMAR w Niemczech.
- Zdobywczyni nagrody Prezydenta Stołecznego Miasta Krakowa za najlepszy dyplom roku uczelni technicznych.
- Przez osiem lat pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.


Po osiagnięciu zamierzonego celu jakim było uzyskanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń zapadła decyzja o stworzeniu firmy, która od początku do końca ma służyć Państwu pomocą skupiając wokół siebie ludzi z branż związanych z architekturą i budownictwem.