PROJEKTY INDYWIDUALNE

Od czego zacząć

Gromadzenie dokumentów potrzebnych do pozwolenia nabudowę należy rozpocząć w wydziale architektury urzędu gminy, miasta lub dzielnicy.

Uzyskamy tam wypis z miejscowego planu zagospodarowania...

więcej »

O Firmie

Planujesz zbudować dom ?

Myślisz o wyborze projektu ?

Chesz zadoptować lokal na działalność gospodarczą?

 

Jeżeli na, któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie to wiedz, że możemy Ci pomóc zrealizować te zamierzenia!

Nie musisz się martwić korowodem załatwień i zastanawiać od czego zacząć. Zdaj się na nas - my tą drogę pokonalismy nie jeden raz i sprawnie przeprowadzimy Cię do celu.

 

Wszystko co musisz zrobić to mieć marzenie, które pomożemy Ci spełnić!

 

Dla każdego liczy się czas!

Dlatego stworzyliśmy firmę, która jest w stanie zminimalizować czas twojej inwestycji dając o każdy jej etap, aż do osiągnięcia wskazanego nam celu.

Dzieląc  grupę Archibud na sekcje pragniemy państwu ułatwić wybór i dostosować się do Państwa potrzeb na poszczególnych etapach inwestycji:

 

Archibud.pl Projekty Indywidualne:

tworzone dla Ciebie z myślą o Twoich potrzebach, wykonane tak aby Twój Dom, Mieszkanie, Lokal dawały Ci maksimum satysfakcji i zadowolenia.

 

Archibud.eu Projekty Gotowe:

które możesz znaleźć także u innych, a my pomozemy Ci w ich doborze jak również w dostosowaniu do miejscowego planu, doradzając nie tylko pod względem wizualnym ale i pod katem funkcji użytkowych.

 

Budowa i Wykończenie:

z racji zdobytego doświadczenia, znając problemy z jakimi borykają się nasi klienci przy doborze odpowiedniego wykonawcy, kredytu, czy materiałów, również w tym wszystkim jesteśmy w stanie Państwu pomóc!

 

Podstawym obszerem działania Firmy Archibud jest teren województwa małopolskiego w szczególności zaś miasto Kraków oraz jego okolice.

Architekt odpowiedzialny za prowadzenie projektu, ma stały kontakt ze zleceniodawcą dzięki czemu inwestycja realizowana jest sprawnie i szybko.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

tel. +48 12 398 37 09 tel. kom. +48 607 70 00 90
biuro(@)archibud.pl

 

Wykwalifikowany zespół uprawnionych projektantów  wykona ponadto dla Państwa :

Architektura

Adaptacje projektów typowych , plany zagospodarowania działki , legalizacje budynków , opracowania wniosku o wydanie decyzji WZiZT , inwentaryzacje budynków istniejących , projekty rozbudowy i nadbudowy , zmiany sposobu użytkowania, ekspertyzy konstrukcyjne  .

Instalacje Sanitarne

Projekty  przyłączy sanitarnych , projekt  rozbudowy sieci ,  projekty szamba ,oczyszczalni przydomowych, projekt  klimatyzacji , projekt  wentylacji mechanicznej , operat wodno prawny

Instalacje Elektryczne

Projekt  przyłączy elektrycznych , rozbudowy przebudowy sieci elektroenergetycznych , projekt instalacji  teletechnicznych

Projekty Drogowe :

Projekt zjazdu , projekt dróg , projekt parkingów ,

Geodezja :

Mapa sytuacyjno wysokościowa , podział działek , tyczenie budynków , rozgraniczenia działek

Geologia

Badania geologiczne gruntu